Olen kasvanud peres, kus kristlus oli vanemate jaoks kogukonnakultuuri osa. Näiteks ikooninurk Setomaal (isa lapsepõlvekodus), leeris käimine ja laste ristimine olid eelkõige kohalike tavade järgimine.

Olen pärit Kesk-Lääne-Ukrainast. Sündisin ja kasvasin väikeses külas Vinnitsa lähedal. Minu perekond on õigeusklik. Tulin Jumala juurde 14-aastaselt ja sellest ajast olen käinud konservatiivses baptisti kodukoguduses.

Minu nimi on Alla Dudnik. Olen pärit suurest kristlikust lasterikkast perest, meid on kokku 8 last. Pärit Ukrainast, Aleksandria linnast.

Olen pärit Kuressaarest, sündinud, kasvanud ja enamuse oma elust elanud Saaremaal. Ma olen pärit mittekristlikust perest.

Minu vanemad ei olnud kristlased aga isal oli huvi kirikuarhitektuuri ja orelimuusika vastu. 3-aastasena sattusin seetõttu Tartu Peetri kirikusse, kus toimus parajasti ristimisteenistus - see oli võimas kogemus, tundsin seal Jumala kõikvõimsust.

Minu nimi on Džulustan Petrov, olen evenki rahvusest ja pärit Jakuutiast. Olen 51 -aastane, abielus ja meil on 7 last. Enne kristlaseks saamist ma suitsetasin, jõin palju ja käitusin oma naisega halvasti.

Olen pärit väikesest kogudusest Lviv-ist, Ukrainast. Viimased 5 aastat olen töötanud noorte organisatsioonis Youth to Jesus, mille eesmärk on ühendada noori ja aidata neid vaimulikult kasvada ja praktiseerida oma usku Jeesusesse Kristusesse.