Seminar pakub üliõpilasele kõike õppimiseks vajalikku, nii vaimulikus kui ainelises mõttes.

Vaimulik tugi. Kristliku kõrgkoolina on tudengite õppetöö lahutamatuks osaks ka regulaarsed jumalateenistused ja palvused.

Raamatukogu. Seminaris on küllaltki mahukas teoloogiline raamatukogu. Raamatukogus on tudengitele kasutamiseks ka koopiamasin.

Arvutiklass. Arvutiklassis on võimalik kasutada üheksat arvutit.

Elamistingimused. Vajadusel on võimalik sessioonide ajal ööbida ühiselamutubades. Ühiselamus on dušširuum, köök ja pesu pesemise ning triikimise võimalused.

Vastavalt EMKTS põhikirjale on üliõpilastel õigus valida oma esindaja üliõpilaste esindusorganeisse ja üliõpilaskonna volitatud esindaja kaudu esitada õppenõukogule üliõpilaste ettepanekuid ja kaebusi ning olla esitatud ettepanekute arutamise juures (§21, 2 ja 3).

Võimalus on õppida lühiajaliselt välismaal MTSE koolides.

MTSE on Euroopa metodismiga seonduvate koolide ühendus. Õpe on inglise keeles. Õpirändeks on võimalik saada toetust MGEFLD fondist. Toetuse saamise tingimuseks on seminari soovitus. 

23. lend - 2021. a.

Lemme Aulis, Pavlo Duchenko, Oleksandr Horodylovskyi, Ragnar Lainesaar, Mai Liivrand, Esa-Pekka Mattila, Rando Metsamaa, Kimmo Henrik Antero Metsämäki, Avital Murõtševa, Heli Tammemaa

22. lend - 2020. a.

Dmitri Andrejev, Freeman Awuah, Olga Fedchenko, Kristina Lepik, Matvei Murin, Andrus Mänd, Maarja Mänd, Milan Nemet, Anton Ojamaa, Rauno Ojassoo, Simon Osei, Mihhail Partus, Anastasiia Shekhovtsova, Julia Tõsjatšnik, Aleksei Volkov