Koroonaviiruse eriolukord

Seoses koroonaviiruse levikust põhjustatud eriolukorraga toimuvad õppesessioonid veebipõhise ja iseseisva õppe kombinatsioonina. Meie eesmärgiks on võimaldada üliõpilastel lõpetada semester enne suve, kasutades muudetud ja paindlikku tunniplaani. Igal õpetajal kohustus kontakteeruda otse oma üliõpilastega ja anda edasi oma ootused seoses õppekava täitmisega.

Üliõpilastel on kohustus kontrollida pidevalt oma Seminari e-posti (@emkts.ee), et olla informatsiooni ja õppetöö juhistega kursis.

Vaimuliku kogukonnana leiame veebipõhist võimalust üksteisega kohtumiseks, palvetamiseks ja julgustuseks. Otsigem üheskoos Jumala palet ja tahet selles olukorras. Maailm võib muutuda! Millist vastust ootab Jumal Sinult ja Sinu koguduselt?

Kristuses,

Mark Nelson,
dekaan


Õppeaasta kestab augusti lõpust juuni alguseni ja jaguneb sügis- ja kevadsemestriks. Igas kuus on üks sessioon, kokku 11 sessiooni aastas. Iga sessioon kestab 4 päeva: kolmapäevast laupäevani. Kõik kolm kursust õppivad koos vaid augusti, detsembri ja juuni sessioonil. Teistel sessioonidel õpib üks kursus eraldi või koos ühe teise kursusega.

 
Nädalate kava 2019/2020 näitab mis nädalatel toimub semestri lõikes õppetöö. Sügissemester algab augusti lõpust ja kestab kuni detsembri alguseni. Kevadsemestri esimene sessioon on jaanuaris ja viimane juunis. Juunis lõppeb ka õppeaasta. Juulis on seminari suvepuhkus ja õppesessioone ei toimu.
 
Nädalate kava 2020/2021 on nähtav siin.

Tunniplaan

Tunniplaani tabel näitab õppeaineid, mis toimuvad sessiooni lõikes. Faili igal lehel on ühe sessiooni tunnikava.