Class 2017

Janne Ahnefer, Urmas Jäe, Kristjan Kalamägi, Beno Kudrin, Laura-Elisa Kägra, Emmanuel Testimony Odeh, Johanna-Margret Ojaots, Janika Rosen, Irina Semjonova, Kristina Sinimeri, Oleg Šhumilov, Vera Titoviča, Iurii Vegera, Sarah Tania Weber

Class 2016

Toomas Häng, Maiju Leetmaa, Pille Mägila, Silja Kuris, Liina Alla, Jarl Šapovalov,

Class 2015

Vitali Baranov, Rares Calugar, Krista Ernits, Veera Kulikova, Meeli Kupper, Aleksei Kurtšanov, Vadim Lebedev, Karl-Chris Liblik, Deniss Mirgorodski, Tatjana Prelova, Hanna Saard, Maina Sashina, Ivo Unt, Liis Unt, Jane Vain

Class 2014

Tom Riska, Galina Kravtšuk, Julia Kargina, Merlin Metsla, Helika Gustavson-Rätsep,

Class 2013

Dreifeld Valdeko, Galkina Jelena, Kolessov, Grigori, Lahi Sirly, Osokin Aleksei, Osokina Alla, Pedajas Maire, Rudenko Jevgeni, Šubina Ljubov, Usin Tanel,

Class 2012

Joel Aulis, Esko Jantunen, Kaia Kapsta, Alyona Melnychuk, Aivar Pahk, Aleksandr Petrenko, Marika Rudenko, Enno Sarik, Epp Sokk, Aleksandr Sorokin, Petram Šubin, Jane Urb

Class 2011

Julia Kalašnikova, Olga Klimovitš, Vitali Mirošnitsenko, Taimi Pärna, Risto Abel, Eha Lõhmus, Heidi Meier, Aet Reinhold, Ly Treuman, Jevgenia Tsoi, Jelena Povilaviciene

Class 2010

Kadri Maljuškina, Ruth Cervin, Valentina Filimonova, Tetyana Fromzel, Rosita Janushkevichiute, Ljudmilla Katõhhina, Peeter Krall, Alexey Lyachenkov, Ester Naagel, Merike Olt, Tõnu Paju, Ansis Paukshis, Nadežda Timofejeva, Kersti Vellend, Veronika Fjodorova, Natalja Krotova, Mari-Liis Treiman

Class 2009

Jung-Gon Kim, Nadezhda Popova, Aigars Polis, Eve-Kati Mägi, Heiki Põldaru,

Class 2008

Kertu Toots, Age Ploomm Andreas Forsbäck, Lorna Koskela, Andres Kapp, Veera Ploštšadnaja

Class 2007

Imbi Arro, Iiri Hermaküla, Marika Olenko, Marika Ränk, Jüri Artjušenkov, Ülle Kruuse-Kingo, Leeni Sepp, Andrei Spiridenko, Karin Teder

Class 2006

Aet Barinov, Küllike Evartov, Janis Grunte, Andrus Kask, Allan Kroll, Ljudmilla Lider, Heli Metsala, Ilze Paukshe, Tetyana Radomska, Merle Siimut, Olia Stelmah, Anneli Tombak, Nete Ungru, Ints Danielsons, Mairit Kallaste, Igor Lebedev, Ergo Naab, Ljubov Nikolajeva, Erkki Sepp, Juta Tiikmaa, Roland Tulik

Class 2005

Svetlana Degtyareva, Violetta Dilman, Margus-Miikael Jõesaar, Irina Kalashnikova, Remigijus Matulaitis, Nataliya Novikova, Lea Traagel, Janek Pallase, Andrei Kovalenko, Olga Kovalenko, Raino Kubjas, Erika Kukk, Jako Kull, Tea Land, Ellar Mäesepp, Laine Peterson, Liina Sander, Sergei Sõtšev

Class 2004

Heigo Ausmees, Silver Koit, Maryna Kuncheva, Alo Martinson, Olga Sepp, Julia Zagvozdkina, Tamara Tammekänd, Arvo Toomsalu, Tiina Usin

Class 2003

Juta Annus, Maksim Jefimtshuk, Nadežda Karavajeva, Jana Laaneser, Mihkel Madalvee, Eda Mägi, Kaia Põder, Roman Radomski, Triin Sander, Elari Tamm, Rutt Vardja

Class 2002

Mihhail Batðinski, Vladimir Beregovoi , Reet Eru, Jaanus Kangur, Marjana Luist, Vladek Manninen, Valdo Nõlvak, Ele Palo, Lea Puhang, Kätrin Põllu, Tiia Pappel, Taavet-Üllo Udso, Ljudmilla Voltðihhina

Class 2001

Viktor Batov, Evelin Bekasov, Igor Miller, Margit Miller, Kaido Peebo, Maris Väli

Class 2000

Nadežda Afonina, Armin Andranikyan, Elisabeth Andranikyan, Taavi Hollman, Vitali Kirejev, Kristi Migur, Regina Multram, Jaanus Pedak, Liana Põld, Larissa Radomskaja, Ester Roosileht, Irina Satrapinskaja, Aleksei Semjonov, Tatjana Semjonova, Külli Tõniste, Jevgeni Zhavoronkov

1st Class 1998

Aleksandr Fjodorov, Olavi Ilumets, Kaupo Kant, Rein Laaneser, Hans Lahi, Brita Maripuu, Raivo Nikiforov, Stanislav Ossipov, Toomas Pajusoo, Kaile Priimets, Jekaterina Priks, Raivo Raave, Urmas Rahuvarm, Anne Saluraid, Edgars Šneiders, Sergei Sutškov, Inna Välja, Boriss Zujev