Olen pärit Kesk-Lääne-Ukrainast. Sündisin ja kasvasin väikeses külas Vinnitsa lähedal. Minu perekond on õigeusklik. 

Tulin Jumala juurde 14-aastaselt ja sellest ajast olen käinud konservatiivses baptisti kodukoguduses. 27-aastaselt seisin tõsiselt silmitsi küsimuse ees, mida tahan tulevikus teha? Otsustasin Jumala teenimise kasuks. Pärast seda kutsus Jumal mind kohe Tallinna piiblikooli õppima. Peale 1-aastase programmi läbimist teadsin juba sisimas, et tahan saada piiblidistsipliinide õpetajaks ja seetõttu liitusin õpetajate meeskonnaga ning otsustasin omandada teoloogilise kõrghariduse Tallinna Metodisti Usuteaduslikus Seminaris. Seminarist kuulsin Piiblikooli Next Step õpetajatelt ja koguduseliikmetelt, kes seal õppisid. Olen seal üliõpilane aastast 2018. Sel aastal kavatsen kaitsta lõputöö ja seminari lõpetada.
Tallinnasse tulles liitusin EKNK LVK "Tõde Jeesuses" nelipühikoguduse vene kogukonnaga. Aitan seal kaasa administreerimises, olen töötanud sekretärina, kaasas olnud palveteenistuses ning teinud noortetööd.
Mul on suur soov pühenduda uute teenistuste edasiarendamisele, aidata koguduseliikmetel õppida tundma oma andeid ja leida kutsumust Jumalalt, samuti soovin saada vabatahtlike koordinaatoriks ja kodurühma juhiks.
Armastan õppida ja õpetada, pean oluliseks uute inimeste märkamist, tervitamist ja kogudusse vastuvõtmist.

lipp

Pakume Ukraina sõjapõgenikele
õppimisvõimalust

Loe lähemalt!

Eesti Metodisti Kiriku
Teoloogiline Seminar

Narva mnt 51, 10152 Tallinn
668 8467, seminar®emkts.ee

EMKTS Facebook

 

Tahvel

 

Moodle

 

Office 365

 

Riksweb