EMK Teoloogilise Seminari vilistlaskogu alustas uue traditsiooniga - valida igal aastal EMKTS väljapaistev vilistlane!

Väljapaistva vilistlase nominente sai esitada kogu õppeaasta jooksul, kas seminari uudiskirja või Facebookis EMKTS tudengite grupis saadetud lingi kaudu. Kõikide nominentide seast valis 7-liikmeline vilistlaskogu ühehäälselt välja Allan Krolli! Austav tiitel, kinkekaart ja seminari rinnamärk anti talle pidulikult vilistlaskogu esindajate poolt üle 21. juunil seminari lõpuaktusel.

Allan Kroll on sündinud 21.11.1972, ta on abielus ja tal on üks tütar. Ta on omandanud kristliku hariduse Domata Piiblikoolis, Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminaris ja EELK UI Kristliku kultuuriloo magistriõppes. Allan Kroll on töötanud tõlgi, õpetaja ja/või abipastorina Domata Piiblikoolis, Tallinna Täisevangeelne Hosianna Koguduses, EEVL Valguse Tee Vabakoguduses ja Tallinna Kristlik Elava Vee Koguduses. 2009. aastast alates on ta töötanud Tallinna Vangla kaplanina, 2011. aastast EEVL Valguse Tee Piiblikooli juhatajana ja 2021. aastast on ta EMKTS lektor. Allan on jutlustanud EKNK, EEKBL, EMK, EELK ja erinevates vabakogudustes, Eestis, Soomes, Ukrainas ja USA-s. Ta on teinud saateid Pereraadios ja Raadio 7-s. Alates 2003. aastast on teinud telesaateid ja tõlketöid Life TV-s ja TV 7-s.  Käinud vabatahtlikuna teenimas Ämari, Murru, Rummu, Viljandi, Harku, Tartu, Tallinna ja Keskvanglas. On pidanud paljudes üldhariduskoolides loenguid põhiliselt narkootikumide ja sõltuvuste teemal. Teeb regulaarselt koolitusi manipulatsiooni ja konfliktide lahendamise teemal nii vanglasüsteemis kui ka väljaspool. Allan Kroll kuulub EEVL Valguse Tee Vabakogudusse ja on koguduse juhatuse liige.

Oleme väga tänulikud kõikidele, kes märkavad tublisid inimesi meie ümber, mõtlevad kaasa ja soovivad avaldada tänu ja tunnustust neile! Paneme tähele häid tegusid, sõnu ning Jumala imelist tööd inimeste südametes.

Õp 11:25 Hing, kes jagab õnnistust, kosub, ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse.
Õp 15:23 Inimesel on rõõm, kui ta suu oskab vastata, ja sõna õigel ajal - küll see on hea.
Õp 15:30 Silmade särast rõõmustab süda, hea sõnum kosutab luid-liikmeid.

EMKTS vilistlaskogu nimel
Kare Lotamõis