Minu nimi on Alla Dudnik. Olen pärit suurest kristlikust lasterikkast perest, meid on kokku 8 last. Pärit Ukrainast, Aleksandria linnast.

Minu vanemad on pärit baptistikogudusest, kus nad ise üles kasvasid ja meid, kõiki lapsi, viidi ka sinna, mille eest olen neile ja Jumalale elu lõpuni tänulik, et kasvasin kristlikus peres.
Hoolimata sellest, et kasvasin üles kristlikus peres ja olin väliselt nagu kuulekas laps, ei tundnud ma, nagu John Wesley, rõõmu ega kindlustunnet pääste suhtes.
Kui sain 18-aastaseks, tulin meeleparandusega siiralt Jumala juurde (ehkki tegin seda ka varem, kuid ma ei saanud ühtegi tunnistust pattude andeksandmise kohta) ja hakkasin Jumalat teenima. 19-aastaselt mind ristiti ja pühendasin oma elu Jumalale. Alles siis, kui andsin enesekindlalt oma elu Talle ja hakkasin Tema heaks elama, omandas mu elu kogu olemise mõtte.
Oma elu analüüsides, näen, kuidas Jumal mind õnnistab. Minu jaoks on suur õnnistus õppida Metodisti Seminaris. Ja hoolimata sellest, et ma olen siin olnud kõigest kuus kuud, olen saanud nii palju teadmisi, kogemusi ja õnnistusi.
Olen kindel, et see on alles algus ja see, mida ma siin omandan, aitab anda suure panuse Taevariiki.