Seoses koroonaviiruse levikuga seotud eriolukorraga ei toimu õppesessioonid tavapärases korras. Me oleme siiski võtnud eesmärgiks kindlustada üliõpilastele võimalus lõpetada semester enne suve kasutades veebipõhist ja iseseisva õppimise kombinatsiooni.

Tehniliste probleemide tõttu seoses videoloengute ja konverentsikõnede (kolmes keeles!) korraldamisega, ei ole me saanud järgida algset tunniplaani. Igal õpetajal on kohustus kontakteeruda otse üliõpilastega ja anda edasi oma ootused seoses õppekava täitmisega.

Üliõpilastel on kohustus kontrollida pidevalt oma Seminari e-posti (@emkts.ee), et olla informatsiooni ja õppetöö juhistega kursis.

Vaimuliku kogukonnana püüame leida veebipõhist võimalust üksteisega kohtumiseks, palvetamiseks ja julgustuseks. Otsigem üheskoos Jumala palet ja tahet selles olukorras. Maailm võib muutuda! Millist vastust ootab Jumal Sinult ja Sinu koguduselt?

Kristuses,

Mark Nelson,
dekaan

On March 5-8, 2020 the third MTSE student conference on the topic of Church Planting and Discipleship was held at Baltic Methodist Theological Seminary.

MTSE was created 21 years ago as a Methodist educational network. It currently includes 15 seminaries. MTSE helps leaders of schools to collaborate in training, student exchange and simply make friends. Since 2017 MTSE has periodically held student conferences.

EMK Teoloogiline Seminar 25 sünnipäeva eripakkumine!

Kõigile huvilistele, kaasa arvatud endistele õppijatele täiendkoolituskursused!

EMK Teoloogiline Seminar kutsub täiendõppena osalema vabakuulajana ühel loengukursustele 2019/20 õppeaastal tasuta. Pakume ained esmatutvuseks ning edasijõudnutele olemasolevate teadmiste täiendamiseks.

Soovi korral on võimalik saada ka tunnistus läbitud aine kohta, mida arvestatakse VÕTA raames oma praeguses või tuleviku tasemeõppes. Tunnistuse jaoks tuleb sooritada ülesanded ja eksam ning maksta ainepunkti õpemaks 32€/EAP.

Käesoleval semesteril pakume kuulata tasuta ühte alljärgnevatest loengukursustest. Üks kursus tasuta, järgnevad 32€/EAP. Osalemiseks on vajalik registreerumine vähemalt 24 tundi enne loengute algust.

Kodanikuühiskonna Sihtkapital rahuldas Eesti Metodisti Kiriku taotluse katusorganisatsiooni Methodisti Related Theological Schools of Europe sündmuse „MTSE European student conference for Growth and Development of Churches with ATS International Church Planting Institute at Baltic Methodist Theolical Seminary“ 5.- 8. märtsil 2020 Tallinnas korraldamise toetamiseks summas 3399,33 eurot.

 

Intervjuu Andrus Kasega. Andrus lõpetas seminari aastal 2006. Andrus on metodisti kiriku misjonipastor Leedus. EMKTS 25. sünnipäeval, 24. mail, ootame kohtumisi veel paljude meie vilistlastega, et kuulda kuidas neil läheb ja millist rolli mängis seminar nende juhiks kasvamises.