On alanud sisseastumisvestlused! Kui soovid tulla meile õppima siis tutvu meie kodulehega ja jälgi meie tegemisi Facebookis. Sisseastumiseks vajame sinult avaldust ja dokumente!

Me pakume 3-aastast õppeprogrammi, mis seob väga hea teoreetilise baasi praktikaga ja toetab Sinu vaimulikku kasvamist.

Õppekava sisaldab üldaineid, valikaineid ja diplomitöö või -projekti tegemist. Õpe toimub 4 päeval kuus.

EMKTS on akrediteeritud kõrgkool, kus saab omandada BA kraadi.

Aastal 586 e.Kr. leidis lõpu Lõuna kuningriik Juuda, kui Jeruusalemm vallutati babüloonlaste poolt. Jeruusalemma linn ja tempel hävitati ning inimesed viidi väevõimuga eksiili. Selles kontekstis kuulutas Jeremija Jumala prohvetlikke sõnumeid sellest, kuidas Jumal tegutses ja millist reageerimist Jumal inimeste poolt soovis. Läbi Jeremija raamatu uurimise keskendume kohtumõistmise ja taastamise sõnumitele, lähtudes nende teoloogilisest sisust ja kirjanduslikust struktuurist. Samuti keskendume sellele, kuidas Jeremija tegutses oma prohvetlikus teenimistöös, kaasaarvatud sellele, kuidas ta sõnumeid kuulutas ja tema raskustele, kui teda prohvetina hüljati.

EMK Teoloogilisel Seminaril on traditsiooniks kujunenud, et teeme iga aasta ühe suurema jõulukingituse - kogume jõulukuul kellegi hea töö toetuseks annetusi! Sel aastal soovime olla õnnistuseks ja toetada Ukraina teoloogilist haridust. 

Neljapäeval, 8. detsembril, algusega kell 14.00 - 18.00 toimub Metodisti pastorile, Aleksander Kuumale pühendatud üritus! 

Võimalus tulla ja osa saada koos EMK seminari tudengitega inspireerivatest kristlike tööharude ja organisatsioonide tegemistest. Kuulata lugusid elust enesest - tunnistusi Jumala imedest ja juhtimisest! Kuidas vastates Jumala kutsele, saad sa olla õnnistuseks teistele ja leida enda missiooni siin maa peal!

Tudengitega käis rääkimas Ole-Magnus Olafsrud Norrast kus ta on üks Lausanne Liikumise ja Barnabas Focus juhtidest. Tema ja ta meeskond töötavad selle nimel, et mobiliseerida ja ette valmistada mentoreid noorematele juhtidele, kes jätkavad uute põlvkondade jüngerdamist üe maailma.